czwartek, 4 lutego 2021

Konkurs z okazji Dnia Kota

 

Kolorowa grafika. Pośrodku postać kota oglądającego się za siebie. Puszcza oczko. Niżej tekst informujący o konkursie. Tekst prawie tożsamy z tym w treści posta.

     GBP w Mrozach Filia w Jeruzalu serdecznie zaprasza do udziału w konkursie z okazji Dnia Kota. To wyjątkowe święto chcemy uczcić poprzez codzienne, od 8 do 17 lutego, publikowanie na naszym blogu fragmentu książki z kocim bohaterem. Ostatniego dnia, dokładnie w Dzień Kota, na blogu pojawi się krzyżówka związana z tymi książkami. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie rozwiązanie krzyżówki. Spośród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy nagrody książkowe: "Szarka" Ewy Nowak, "Walizka pana Hanumana" Rafała Witka oraz "Polskie skarby na listach UNESCO".


Regulamin konkursu z okazji Dnia Kota

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Mrozach Filia w Jeruzalu

Cele konkursu:

  • popularyzacja literatury wśród dzieci i młodzieży 
  • promowanie działań kulturalno-edukacyjnych biblioteki
  • zachęcenie dzieci i młodzieży do samodzielnego czytania  
  1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat. 
  2. Zadaniem uczestnika jest rozwiązanie krzyżówki. Hasła związane są z publikowanymi na blogu bibliotecznym - http://bibliotekajeruzal.blogspot.com/ - fragmentami książek z kocimi bohaterami. Krzyżówka zostanie opublikowana 8 lutego 2021 roku.
  3. Rozwiązanie krzyżówki należy dostarczyć do biblioteki -Jeruzal, Rynek 15 - bądź wysłać emailem (filiajeruzal@interia.eu) do godz. 23:59 17 lutego 2021 roku.
  4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 lutego 2021 roku.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez losowanie spośród poprawnych odpowiedzi. Informacja o wynikach będzie opublikowana na blogu oraz fanpage'u bibliotecznym.
  6. Nagrodami są książki "Szarka" Ewy Nowak, "Walizka pana Hanumana" Rafała Witka oraz "Polskie skarby na listach UNESCO".
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz