czwartek, 12 listopada 2020

56 spotkań autorskich online!

 

Plakat reklamujący drugi BookTarg. U dołu zdjęcia prelegentów, m.in. Wojciecha Chmielarza, Miłki Raulin i Małgorzaty Rogali.

                                                Poznaj program 

       Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w BookTarg. Każdy miłośnik książek znajdzie coś dla siebie! My już czekamy na spotkanie online z Krystyną Mirek - już dziś o 12:00 usłyszymy o twórczości jednej z ulubionej autorki naszych czytelników. Tutaj link do spotkania: klik

     Przed nami siedem wyjątkowych dni jesiennej edycji BookTargu, wielkiego wirtualnego święta książek, organizowanego przez Allegro, Lubimyczytać.pl oraz Legimi. Spotkania autorskie, premiery, promocje oraz dyskusje z najznamienitszymi pisarzami, ludźmi kultury i filmu – to wszystko będzie można znaleźć online w programie wydarzenia, które odbędzie się od 12 do 18 listopada.

Druga edycja BookTargu – 9 bloków tematycznych, 56 spotkań

Druga edycja BookTargu, bezpłatnego i dostępnego dla każdego internauty wydarzenia, to spotkania autorskie i panele dyskusyjne, a także rozmowy ekspertów o obecnej sytuacji branży książki. Wszystkie transmisje będzie można śledzić online: na stronie booktarg.pl oraz Facebooku wydarzenia i serwisu lubimyczytać.pl. Dołączcie do targowych wydarzeń i zaproście na nie znajomych miłośników książek!

 

Grafika oraz tekst wykorzystane ze strony lubimyczytac.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz