poniedziałek, 18 grudnia 2023

Papierowe ozdoby choinkowe

      W czwartek 14 grudnia w naszej Bibliotece zrobiło się świątecznie, a wszystko za sprawą warsztatów plastycznych. Robiliśmy papierowe ozdoby świąteczne. Z gotowego szablonu powstały renifery oraz piernikowy domek. Chłopcy narysowali i pokolorowali postać świętego Mikołaja, a najmłodsi bawili się dostępnymi w bibliotece zabawkami oraz oglądali książeczki. Powstałe ozdoby uczestnicy zajęć zabrali do domów. 

Przy stole siedzą dzieci. Pięć dziewczynek wycina renifera, dwóch chłopców rysuje.

Ten sam stół, inne ujęcie. W tle okno ze świąteczną kurtyną led.

Przy stole siedzą dzieci. Z lewej strony dwóch chłopców. Rysują. Z prawej dziewczynka wycina.

Dziewczynka wycina z papieru renifera.

Dzieci siedzą przy stole. Na pierwszym planie widać plecy dziewczynki oraz dwóch chłopów. Na drugim planie dwie dziewczynki wycinają renifera z papieru.

Stół. Na pierwszym planie biała kartka papieru, obok blok kolorowych papierów. Na drugim planie dziewczynka koloruje. W tle po lewej stronie dziewczynka wycina.

Biblioteka. Na dywanie siedzi chłopiec i dziewczynka. Bawią się samochodzikiem. DZiewczynka uśmiecha się do obiektywu. W tle regały z książkami oraz zamknięte drzwi.

Na pierwszym planie widać dłonie oraz nożyczki. W tle dwie dziewczynki wycinają renifery z papieru. Dziewczynka z lewej strony spogląda na drugą dziewczynkę.

Na kolorowym dywanie siedzi dziewczynka. Przed nią leżą książeczki z serii "Kicia Kocia"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz