piątek, 23 czerwca 2023

Spotkanie z książką - zerówka

   W środę 21 czerwca do naszej biblioteki przyszły w odwiedziny dzieci z zerówki ze Szkoły Podstawowej w Jeruzalu. Przeczytaliśmy książeczkę z przygodami Psiego Patrolu pt. "Wielkie zawody" i porozmawialiśmy o lęku wysokości, jaki miała pani burmistrz z Zatoki Przygód. Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość obejrzenia książek z księgozbioru biblioteki oraz pobawienia się dostępnymi zabawkami.

 

Biblioteka. Wszyscy siedzą po turecku na podłodze.Z lewej strony  bibliotekarka czyta książkę. Z prawej w półkolu siedzą dzieci. W tle widać regały z książkami.

Biblioteka. Na pierwszym planie widać plecy bibliotekarki. Czyta na głos książkę. Na drugim planie dzieci. Siedzą na kolorowej wykładzinie wokoło bibliotekarki. W tle regały z książkami. Widać również drewnianą kuchnię do zabawy.

Biblioteka. Na kolorowej wykładzinie z narysowanymi drogami są dzieci. Z prawej strony chłopiec przegląda książkę. Za jego plecami drugi chłopiec też czyta. W tle widać dwoje dzieci. Bawią się drewnianą kuchnią. Dziewczynka gotuje. Chłopiec leży na podłodze i naprawia zlew.
Biblioteka. Pomiędzy dwoma regałami siedzą dziewczynki. Czytają książki

Zdjęcie grupowe dzieci i bibliotekarki. Wszyscy stoją i patrzą w obiektyw. Dziewczynka pośrodku trzyma książkę. To "Wielkie zawody". W tle regały z książkami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz