czwartek, 9 kwietnia 2020

Ebooki dla każdego

   Lubię czytać, ale:
a) znasz na pamięć zawartość domowej biblioteczki 🤨
b) przeczytałem już wszystkie wypożyczone książki, a biblioteki są zamknięte 😭
c) wolę e-booki, a w każdym mam już tuzin zaznaczonych cytatów 🧐
Nie ważne, którą odpowiedź wybraliście, mam dla Was rozwiązanie 😉
empik przygotował kody na darmowe dostawy kurierem i do paczkomatów oraz dostęp do tysięcy audiobooków i ebooków w ramach 60 dni testowania Empik Premium. Dajcie znać, czy warto 😉
https://www.empik.com/czas-w-domu

Dostęp do darmowych e-booków zapewnia także Woblink. Wystarczy zarejestrować się i już możecie czytać 😊 Wśród przeszło 1000 propozycji znajdziecie m.in. 📚"Dokończoną lekcję muzyki" Karoliny Langer (https://woblink.com/…/dokonczona-lekcja-muzyki-karolina-lan…)
📚 "Przedtem, teraz, potem. Opowieści z nostalgią o realiach i nadziei" tom opowiadań (https://woblink.com/…/przedtem-teraz-potem-opowiesci-z-nost…)
📚 "Koniec drogi" Dimitrja Glukhovsky'ego (https://woblink.com/…/koniec-drogi-dmitry-glukhovsky-pawel-…)
📚 czy "Magiczny wieczór" Agnieszki Krawczyk (https://woblink.com/…/magiczny-wieczor-agnieszka-krawczyk-4…)
Po więcej szczegółów zapraszam tu:
https://woblink.com/…/darmowe-ebooki-zostan-w-domu-i-czyta…/

Do pozostania w domu oraz czytania zachęca również Anna Brzezińska. Autorka książek z kręgu fantastyki udostępniła liczącą cztery tomy sagę o zbóju Twardosęku. Jak czytamy na stronie Niestatystyczny.pl:  Link do sagi znajdziecie tutaj. Książki można pobrać w formacie mobi, epub oraz pdf.
Twardokęsek to wprawny zbójca, postrach gościńców. Dożywszy sędziwego wieku postanawia przejść na zasłużoną emeryturę, zabierając przy tym wszystkie bogactwa rabowane latami przez jego szajkę, co oczywiście podległym mu kamratom nie bardzo jest w smak. Tak rozpoczyna się pełna niespodziewanych zwrotów akcji, szalonych przygód i znakomitego humoru saga, w której poznamy całą plejadę niezapomnianych charakterów.
 Link do sagi znajdziecie tutaj. Książki można pobrać w formacie mobi, epub oraz pdf.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz